Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388089304 |
| Артикул | 928970 |
| Вага (кг) | 9,6 кг |
| Тип | Розкладачки |
| Габарити упаковки | 16 x 15 x 106 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір | Black |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 125 |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Матеріал конструкції | 100% Polyester |
| Розміри | 212 x 77 x 48 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 390 ₴





