Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388118622 |
| Артикул | 928968 |
| Вага (кг) | 4,5 кг |
| Тип | Стільці |
| Габарити упаковки | 20 x 20 x 105 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Pacific Blue |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 110 |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Матеріал конструкції | Polyester PVC Coated, 100% Polyester |
| Розміри | 98 x 62 x 90 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 998 ₴







