Набір дуг High Peak Fiberglass Repair Kit 8.5 mm Black (41711) використовується як ремкомплект для каркаса намету. Секції виконані зі скловолокна чорного кольору, довжина кожної секції - 54,5 см, загальна довжина дуги - 200 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 4001690417112 |
| Артикул | 929905 |
| Вага | 0,2 кг г |
| Габарити | 200 х 0,85 х 0,85 см |
| Гарантія | 1 місяць |
| Колір | Black |
| Комплектація | 4 секції зі скловолокна довжиною 54,5 см кожна, еластичний шнур довжиною 400 см |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Дуги |
Інформація для замовлення
- Ціна: 402 ₴



