Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388104984 |
| Артикул | 929014 |
| Вага (кг) | 10 кг |
| Тип | Розкладачки |
| Габарити упаковки | 19 x 8 x 101 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір | Black |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 125 |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Матеріал конструкції | 100% Polyester |
| Розміри | 202 x 80 x 48 см |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 570 ₴






