Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Вага | 1580 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388103963 |
| Артикул | 929024 |
| Блискавка | Ліва |
| Вид спального мішка | Кокон |
| Внутрішній матеріал | 190T brushed microfibre, 100% polyester |
| Габарити в складеному вигляді | 40 x 20 х 20 см |
| Габарити упаковки | 40 x 20 х 20 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Зовнішній матеріал | 210T embossed polyester shell, 100% polyester |
| Колір | Petrol Blue |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Мінімальна температура комфорту | -9°C |
| Місткість | Одномісні |
| Наповнювач | 2 x 200 g/m2 hollow fibre, 100% polyester |
| Розміри | 225 х 80 х 50 см |
| Сезонність | Зимові |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Спальний мішок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 070 ₴








