Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388079978 |
| Артикул | 929025 |
| Вага (кг) | 2,3 кг |
| Тип | Стільці |
| Габарити упаковки | 15 x 15 x 84 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Petrol Blue |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 110 |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Матеріал конструкції | Polyester PVC Coated, 100% Polyester |
| Розміри | 87 x 50 x 88 см |
| Статус товару БН_НАЛ | ГОТ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴



