Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Outwell |
| Призначення | Кемпінгові |
| Форма | Тунель |
| Вага | |
| Вага | 17.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388109118 |
| Артикул | 929034 |
| Габарити | 560 х 320 х 200 см |
| Габарити упаковки | 70 x 34 x 34 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Каркас | Дуги зі скловолокна Ø8,5 / Ø11 / Ø12,5 мм |
| Колір | Grey |
| Конструкція | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Бангладеш |
| Місткість | П'ять місць і більше |
| Підлога | Водонепроникний двошаровий 100% поліетилен |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 400 ₴




