Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vango |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5023519219157 |
| Артикул | 929180 |
| Тип | Автохолодильники |
| Гарантія | 12 місяців |
| Живлення | 12V/230V |
| Колір | Deep Grey |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Об'єм | 30 л |
| Режим роботи | Охолодження |
| Розміри | 50,5 x 36 x 48,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 100 ₴









