
Vango Lunar 250 Recharge USB Herbal (ACQLIGHTSL8BRU4) - сучасний універсальний кемпінговий ліхтар. Вбудована акумуляторна батарея з USB виходом дозволяє заряджати телефон або планшет, що робить ліхтар ідеальним для використання під час тривалих походів. Зручна ручка для перенесення з інтегрованим гачком для підвішування збільшує його мобільність та універсальність використання.
Особливості:
- Folding Handle with Hanging Hook - складана ручка з гачком для підвішування дозволяє легко переносити, зберігати або підвішувати ліхтар.
- Вбудована літій-іонна акумуляторна батарея ємністю 2000 мАг.
- LG LEDs - світлодіоди LG створюють ефект теплого освітлення яскравістю до 250 люмен.
- Runtime - тривалість роботи ліхтаря складає 3,5 години.
- Charge Time - час зарядки 4 години за допомоги USB кабелю, який іде в комплекті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vango |
| Вага | 500 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5023519180020 |
| Ємність акумулятора | 2000 mAh мА/год |
| Артикул | 929686 |
| Тип | Ліхтарі-лампи |
| Габарити упаковки | 15 х 15 х 26 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Джерело енергії | Акумулятор |
| Заявлений час роботи | 3,5 години |
| Комплектація | Ліхтар<br /> Вбудована літій-іонна акумуляторна батарея ємністю 2000 мАг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Потужність світлового потоку | 250 люмен |
| Призначення | Для намету |
| Режими роботи | 1 режим роботи яскравістю до 250 люмен |
| Розміри | 14 х 14 х 26 см |
| Способи зарядки | Від USB |
| Тип | Ліхтарі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴



