Планки Picatinny дадуть змогу встановити на зброю додаткові аксесуари та пристрої: оптичні та коліматорні приціли, сошки, тактичні ручки, антабки, тримачі патронів, піддульні ліхтарі або лазерні цілевказівники.
Характеристики
| Категорія: | Зброя та комплектуючі |
| Подкатегория: | Складники до зброї |
| Подкатегория: | Цівка та квадрели |
| Артикул: | HX3K/01 |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Виробник: | CAA |
| Модель: | HX3K |
| Комплектація | Ключ шестигранний (1) |
| Модель зброї: | MKE T94, HK MP5 |
| Матеріал: | Алюмінієвий сплав |
| Збройова платформа: | MP5 |
| Країна походження: | Ізраела |
| Діаметр кілець/Посадкове місце: | Weaver, Picatinny |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HX3K/01 |
| Мoдель. | HX3K |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 650 ₴


