
Дульне гальмо-компенсатор ASE UTRA Hunter кал. 30 M15x1
5 750 ₴
- В наявності
- Код: 36740348-228
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дульне гальмо-компенсатор моделі Hunter ефективно пригнічує спалах, знижує підкидання дула та відбій під час пострілу.
Ця модель також передбачає монтаж саундмодератора на ДТК. Для цього під захисною гайкою є різь М27х1,5. Найефективніше у зв'язці ДТК-саундмодератор працюватиме моделі ASE UTRA серії Dual.
Випускаються для різних калібрів і широко поширених дульних різей.
Характеристики
| Категорія: | Зброя та комплектуючі |
| Подкатегория: | Складники до зброї |
| Подкатегория: | Саундмодератори та ДТК |
| Артикул: | AU854 |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Виробник: | ASE UTRA |
| Модель: | Hunter |
| Калібр: | .30 |
| Матеріал: | Сталь |
| Країна виробник: | Фінляндія |
| Дульна різь: | M15x1, M27x1,5 |
| Країна походження: | Фінляндія |
| Маса, г: | 161 |
| Калібр зброї: | .308 Winchester, .308 Norma Mag., .308 Marlin Exp., .30R Blaser |
| Довжина/Габарити: | Довжина — 67 мм |
| Група калібрів: | 7.62 мм (.30) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ase Utra |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AU854 |
| Довжина/Габарити | Довжина — 67 мм |
| Дульна різь | M15x1, M27x1,5 |
| Мoдель. | Hunter |
| Матеріал | Сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 750 ₴

