
Саундмодератор Ase Utra DUAL Cerakote кал .223 M27x1.5
22 600 ₴
- В наявності
- Код: 36740342-228
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Саундмодератор Ase Utra Dual розрахований на тривале використання й мало схильний до впливу довкілля, оскільки виготовлений зі сталі та покритий спеціальною фарбою Cerakote.
Виріб випускається для калібрів.223,.224 і сімейства калібрів.30, зокрема й на більш ніж популярний.308-й.
Спочатку супресор призначений для встановлення на ДТК модельного ряду Hunter від компанії Ase Utra — на них під захисною гайкою нарізана різь.
Акустична ефективність на рівні 22-25 децибелів.
Характеристики
| Категорія: | Зброя та комплектуючі |
| Подкатегория: | Складники до зброї |
| Подкатегория: | Саундмодератори та ДТК |
| Артикул: | AU1004-BC |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Виробник: | ASE UTRA |
| Модель: | DUAL 223 308 |
| Цвет: | Чорний |
| Додаткова інформація: | Для.223 Remington, 224 Valkyrie |
| Калібр: | .224 |
| Матеріал: | Неіржавка сталь |
| Країна виробник: | Фінляндія |
| Акустична ефективність, дБ: | 22-25 |
| Дульна різь: | M27x1,5 |
| Країна походження: | Фінляндія |
| Маса, г: | 485 |
| Калібр зброї: | .223 Remington |
| Довжина/Габарити: | Довжина — 160 мм, зовнішній діаметр — 43,7 |
| Група калібрів: | 5.6 мм (.224) Centerfire |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ase Utra |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акустична ефективність, дБ | 22-25 |
| Артикул | AU1004-BC |
| Довжина/Габарити | Довжина — 160 мм, зовнішній діаметр — 43,7 |
| Додаткова інформація | Для.223 Remington, 224 Valkyrie |
| Дульна різь | M27x1,5 |
| Мoдель. | DUAL 223 308 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 600 ₴

