
Магазин Multishot tray для Norica Dark Bull BP PCP 4,5 мм
1 000 ₴
- В наявності
- Код: 16651230
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Багатозарядний магазин для пневматичної гвинтівки Norica Dark Bull BP PCP у калібрі 4,5 мм.
Multishot tray відрізняється від автоматичного тим, що після кожного пострілу барабан необхідно повертати вручну.
Характеристики
| Категорія: | Зброя та комплектуючі |
| Подкатегория: | Комплектуючі до пневматичної зброї |
| Подкатегория: | Магазини для пневматики |
| Артикул: | 11127001mag |
| Виробник: | Norica |
| Модель: | Магазин для Dark Bull Bullpup PCP |
| Додаткова інформація: | Для Norica Dark Bull BP PCP 4,5 мм |
| Калібр: | 4,5 мм |
| Кількість патронів: | 12 |
| Країна походження: | Іспанія |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Norica |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість магазина | 12 |
| Артикул | 11127001mag |
| Додаткова інформація | Для Norica Dark Bull BP PCP 4,5 мм |
| Мoдель. | Магазин для Dark Bull Bullpup PCP |
| Колір | 12 Ayu |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴

