
Кільця Hawke Match Mount. d — 25.4 мм. Medium. Weaver/Picatinny
1 380 ₴
- В наявності
- Код: 39860157-228
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кільця та моноблоки Hawke призначені для кріплення оптичних пристосувань. Залежно від моделі кріплення виготовлені зі сталі або анодованого алюмінію з матовою поверхнею, яка перешкоджає утворенню відблисків.
Характеристики
| Категорія: | Зброя та комплектуючі |
| Подкатегория: | Кріплення для оптики |
| Подкатегория: | Кільця |
| Артикул: | 22113 |
| Виробник: | Hawke |
| Додаткова інформація: | BH — 10 мм. Комплектується ключем-зіркою для затягування гвинтів, що фіксують |
| Фіксація на зброї: | Постійне |
| Матеріал: | Алюмінієвий сплав |
| Кріплення: | Кільця |
| Країна виробник: | Китай |
| База кріплення: | Picatinny, Weaver |
| Кількість у наборі, шт.: | 2 |
| Країна походження: | Великобританія |
| Маса, г: | 82 |
| Висота основи (BH): | Medium |
| Довжина/Габарити: | 44 х 41 мм |
| Діаметр кілець/Посадкове місце: | 25,4 мм |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hawke |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 22113 |
| Тип | Кільця |
| Додаткова інформація | BH — 10 мм. Комплектується ключем-зіркою для затягування гвинтів, що фіксують |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Посадкове місце кріплення | Picatinny, Weaver |
| Розмір кріплення аксесуара | 25,4 мм |
| Розміри | Висота — 44 мм, ширина — 41 мм |
| Фіксація на зброї | Постійне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 380 ₴

