
Кільце Vortex Tactical Ring. d — 30 мм. Medium. Picatinny
1 470 ₴
- В наявності
- Код: 23710207-228
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кільце Vortex TACTICAL RING ідеально підходить для встановлення на зброю коліматорних прицілів, магніферів та інших пристосувань із діаметром центральної трубки 30 мм. Встановлюється на планку Пікатінні та фіксується 6 гвинтами. Під час використання для встановлення звичайного оптичного прицілу рекомендується припасувати кільця для правильної та надійної посадки.
Характеристики
| Категорія: | Зброя та комплектуючі |
| Подкатегория: | Кріплення для оптики |
| Подкатегория: | Кільця |
| Артикул: | TRM |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Виробник: | Vortex |
| Додаткова інформація: | BH — 9.6 мм. Комплектується ключем-зірочкам для затягування гвинтів, що фіксують |
| Комплектація | Ключ шестигранний (1) |
| Фіксація на зброї: | Постійне |
| Матеріал: | Алюмінієвий сплав |
| Кріплення: | Кільця |
| База кріплення: | Picatinny |
| Кількість у наборі, шт.: | 1 |
| Країна походження: | США |
| Маса, г: | 85 |
| Висота основи (BH): | Medium |
| Довжина/Габарити: | 25.4 мм |
| Діаметр кілець/Посадкове місце: | 30 мм |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vortex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TRM |
| Тип | Кільця |
| Додаткова інформація | BH — 9.6 мм. Комплектується ключем-зірочкам для затягування гвинтів, що фіксують |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Посадкове місце кріплення | Picatinny |
| Розмір кріплення аксесуара | 30 мм |
| Розміри | 25.4 мм |
| Фіксація на зброї | Постійне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 470 ₴

