
Кільця Leapers UTG PRO P.O.I. d — 30 мм. High. Picatinny
4 970 ₴
- В наявності
- Код: 23700928-228
Інноваційний інтрефейс P.O.I® у кільцях від компанії Leapers пропонує просунуті рішення в трьох основних сферах:
- завдяки високоточному машинному обробленню внутрішньої поверхні кільця, виріб майже "безшовно" прилягає до трубки прицілу;
- система з одним гвинтом і двома пружними штифтами на бічній фіксувальній пластині дає змогу уникнути перекосу кріплення, яке може виникнути, наприклад, у разі нерівномірного закручування двох гвинтів, водночас сама пластина сталева;
— прямокутний стопор, що ідеально підходить до прорізу в планці Picatinny і є не окремою деталлю, але частиною корпусу кільця, усуває поздовжній рух, спровоковане віддання зброї.
Кільця UTG PRO® P.O.I® представлені компанією Leapers з високим, середнім і низьким профілем. Матеріал — сплав алюмінію 6061-T6 і 4605-ї сталі. Анодовані, колір чорний, матовий.
Характеристики
| Категорія: | Зброя та комплектуючі |
| Подкатегория: | Кріплення для оптики |
| Подкатегория: | Кільця |
| Артикул: | RWU013022 |
| Виробник: | Leapers |
| Додаткова інформація: | BH - 22 мм. Під об'єктиви діаметром до 73 мм. Комплектується ключем-зірочкам для затягування гвинтів, що фіксують |
| Фіксація на зброї: | Постійне |
| Матеріал: | Сталь, алюмінієвий сплав |
| Кріплення: | Кільця |
| База кріплення: | Picatinny |
| Кількість у наборі, шт.: | 2 |
| Країна походження: | США |
| Маса, г: | 79 |
| Висота основи (BH): | High |
| Довжина/Габарити: | 22 мм |
| Діаметр кілець/Посадкове місце: | 30 мм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leapers |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RWU013022 |
| Тип | Кільця |
| Додаткова інформація | BH - 22 мм. Під об'єктиви діаметром до 73 мм. Комплектується ключем-зірочкам для затягування гвинтів, що фіксують |
| Матеріал | Сталь, алюмінієвий сплав |
| Посадкове місце кріплення | Picatinny |
| Розмір кріплення аксесуара | 30 мм |
| Розміри | 22 мм |
| Фіксація на зброї | Постійне |
- Ціна: 4 970 ₴

