
Кільця Nightforce X-Treme Duty Ultralite. d — 34 мм. Medium. Weaver/Picatinny
14 300 ₴
- В наявності
- Код: 23750086-228
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Nightforce Xtreme Duty — серія високоякісних кріплень для оптичних прицілів, що забезпечує максимальну точність і надійність конструкції в процесі встановлення та припасування. Усі кільця та моноблоки Nightforce Xtreme Duty виготовлені відповідно до військового стандарту MIL-STD-1913, призначені для встановлення оптичних прицілів на зброю з планкою Picatinny.
Кільця серії Ultralight виготовлені з міцного алюмінієвого сплаву марки 7075-T6 зі зносостійким анодованим покриттям. Затискачі та поперечні стопори — з титанового сплаву. Результати тестів, що проводяться компанією, довели, що саме ця комбінація матеріалів насправді міцніша та водночас легша, ніж сталь.
Характеристики
| Категорія: | Зброя та комплектуючі |
| Подкатегория: | Кріплення для оптики |
| Подкатегория: | Кільця |
| Артикул: | A208 |
| Виробник: | Nightforce |
| Додаткова інформація: | BH — 8.4 мм. Комплектується ключем-зірочкам" |
| Комплектація | Ключ шестигранний (1) |
| Фіксація на зброї: | Постійне |
| Матеріал: | Титан, алюмінієвий сплав |
| Кріплення: | Кільця |
| База кріплення: | Picatinny, Weaver |
| Кількість у наборі, шт.: | 2 |
| Країна походження: | США |
| Маса, г: | 66 |
| Висота основи (BH): | Medium |
| Довжина/Габарити: | 26.1 мм |
| Діаметр кілець/Посадкове місце: | 34 мм |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nightforce |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A208 |
| Тип | Кільця |
| Додаткова інформація | BH — 8.4 мм. Комплектується ключем-зірочкам" |
| Матеріал | Титан, алюмінієвий сплав |
| Посадкове місце кріплення | Picatinny, Weaver |
| Розмір кріплення аксесуара | 34 мм |
| Розміри | 26.1 мм |
| Фіксація на зброї | Постійне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 300 ₴

