
Кільця Vortex Precision Matched Rings. d — 30 мм. High. Picatinny
11 620 ₴
- В наявності
- Код: 23710184-228
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кільця Vortex Precision Matched призначені для встановлення на будь-які типи стрілецької зброї та виготовлені з алюмінієвого сплаву 7075 T6 з твердим анодуванням типу III. Виробництво здійснюється на сучасних верстатах зі ЧПК.
· Потрібні мінімального припасування під час встановлення прицілу.
· Встановлюються на планку Пікатінні.
· Надійно фіксуються 4 гвинтами.
Характеристики
| Категорія: | Зброя та комплектуючі |
| Подкатегория: | Кріплення для оптики |
| Подкатегория: | Кільця |
| Артикул: | RNG-VT-PMR-30-126 |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Виробник: | Vortex |
| Додаткова інформація: | BH — 17 мм. Комплектується ключем-зірочкам для затягування гвинтів, що фіксують |
| Комплектація | Ключ шестигранний (1) |
| Фіксація на зброї: | Постійне |
| Матеріал: | Алюмінієвий сплав |
| Кріплення: | Кільця |
| База кріплення: | Picatinny |
| Країна походження: | США |
| Маса, г: | 72 |
| Висота основи (BH): | High |
| Довжина/Габарити: | 20.3 мм |
| Діаметр кілець/Посадкове місце: | 30 мм |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vortex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RNG-VT-PMR-30-126 |
| Тип | Кільця |
| Додаткова інформація | BH — 17 мм. Комплектується ключем-зірочкам для затягування гвинтів, що фіксують |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Посадкове місце кріплення | Picatinny |
| Розмір кріплення аксесуара | 30 мм |
| Розміри | 20.3 мм |
| Фіксація на зброї | Постійне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 620 ₴

