
Компенсатор висоти Leapers UTG UNIVERSAL. Weaver/Picatinny. L 140 мм. H 12.7 мм
2 180 ₴
- В наявності
- Код: 23700933
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компенсатор висоти UTG UNIVERSAL від компанії Leapers зроблений на високоточних ЧПУ-станках з авіаційного алюмінію. Анодування чорне матове.
Форма виробу дає змогу встановити кілька компенсаторів за іншим і в такий спосіб сформувати безперервну планку Picatinny на потрібній Вам висоті.
Кріплення підходить для встановлення більшості популярних моделей оптичних прицілів.
Грані та кути компенсатора заокруглені — це дає змогу уникнути зачеплення за одяг і спорядження, а отже, і їх пошкодження.
Характеристики
| Категорія: | Зброя та комплектуючі |
| Подкатегория: | Кріплення для оптики |
| Подкатегория: | Планки |
| Артикул: | MT-RSX5L |
| Виробник: | Leapers |
| Кріплення: | Планки та адаптери |
| Фіксація на зброї: | Постійне |
| Діаметр кілець/Посадкове місце: | Weaver/Picatinny |
| Довжина/Габарити: | Довжина — 140 мм |
| Маса, г: | 76 |
| База кріплення: | Weaver/Picatinny |
| Матеріал: | Алюмінієвий сплав |
| Додаткова інформація: | Висота — 12,7 мм |
| Країна походження: | США |
| Комплектація | Ключ шестигранний (1), гвинт (1) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leapers |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MT-RSX5L |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Посадкове місце кріплення | Weaver/Picatinny |
| Розміри | Довжина — 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 180 ₴

