
Кріплення швидкознімне Aimpoint для Acro. BH 39 мм. Weaver/Picatinny
6 750 ₴
- В наявності
- Код: 15920036-228
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фірмове швидкознімне кріплення для коліматорних прицілів Aimpoint серії Acro на планку Weaver/Picatinny.
Висота основи — 39 мм.
Характеристики
| Категорія: | Зброя та комплектуючі |
| Подкатегория: | Кріплення для оптики |
| Подкатегория: | Спеціальні кріплення |
| Артикул: | 200519 |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Виробник: | Aimpoint |
| Додаткова інформація: | Висота основи 39 мм |
| Фіксація на зброї: | Швидкознімне |
| Матеріал: | Алюмінієвий сплав |
| Кріплення: | Спеціальні кріплення |
| База кріплення: | Picatinny, Weaver |
| Країна походження: | Швеція |
| Маса, г: | 68 |
| Довжина/Габарити: | 47х30.5х30.5 мм |
| Діаметр кілець/Посадкове місце: | Площина під коліматор Aimpoint Acro |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aimpoint |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 200519 |
| Тип | Спеціальні кріплення |
| Додаткова інформація | Висота основи 39 мм |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Посадкове місце кріплення | Picatinny, Weaver |
| Розмір кріплення аксесуара | Площина під коліматор Aimpoint Acro |
| Розміри | 47х30.5х30.5 мм |
| Фіксація на зброї | Швидкознімне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 750 ₴

