
Передня база Henneberger для поворотних кріплень. У прицільну планку 14 мм. BH 6 мм
3 350 ₴
- В наявності
- Код: 33371018-228
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Передня база Henneberger має спеціальний овальний отвір для встановлення передньої частини швидкознімних поворотних кріплень. Призначена для паяння в прицільну планку штуцерів, гладкодульної та комбінованої зброї. Доступна в 3 варіантах, під прицільні планки різної ширини.
Характеристики
| Категорія: | Зброя та комплектуючі |
| Подкатегория: | Кріплення для оптики |
| Подкатегория: | Спеціальні кріплення |
| Артикул: | 1003-14000 |
| Виробник: | Henneberger |
| Додаткова інформація: | Для гладкодульної та комбінованої зброї з планкою 14 мм |
| Фіксація на зброї: | Постійне |
| Матеріал: | Сталь |
| Кріплення: | Спеціальні кріплення |
| Країна виробник: | Германия |
| Країна походження: | Германия |
| Довжина/Габарити: | Висота основи — 6 мм |
| Діаметр кілець/Посадкове місце: | Передня база поворотних кріплень |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Henneberger |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1003-14000 |
| Тип | Спеціальні кріплення |
| Додаткова інформація | Для гладкодульної та комбінованої зброї з планкою 14 мм |
| Розміри | Висота основи — 6 мм |
| Фіксація на зброї | Постійне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 350 ₴

