
Кріплення Henneberger Blaser HMS-SAMO для Blaser Saddle Mount. d — 30 мм. BH 12 мм
18 650 ₴
- В наявності
- Код: 33370670-228
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
HMS-SAMO — це серія швидкознімних кріплень виробництва компанії Henneberger, призначена для встановлення різних прицільних пристроїв на карабіни Blaser.
Тому серія HMS-SAMO представлена з варіаціями на різні типи посадкових місць.
Кріплення виготовлені зі сталі, завдяки чому мають високу зносостійкість і надійно кріпляться на потрібне посадкове місце.
Моноблоковий швидкознімний кронштейн HMS з двома кільцями Ø 30 мм для встановлення на карабіни Blaser.Фірмяний замикальний механізм HMS SAMO є аналогом оригінальних замків Blaser. Кільця — знімні. Регулювання кронштейна, на відміну від оригінальних кронштейнів Blaser, здійснюється не фірмовою викруткою, а звичайним ключем Torx.
Характеристики
| Категорія: | Зброя та комплектуючі |
| Подкатегория: | Кріплення для оптики |
| Подкатегория: | Спеціальні кріплення |
| Артикул: | 91301625-152 |
| Виробник: | Henneberger |
| Модель зброї: | Blaser R8, Blaser R93, Blaser BBF 97, Blaser K95 |
| Фіксація на зброї: | Швидкознімне |
| Матеріал: | Сталь |
| Кріплення: | Спеціальні кріплення |
| Країна виробник: | Германия |
| База кріплення: | Blaser Saddle Mount |
| Країна походження: | Германия |
| Маса, г: | 226 |
| Висота основи (BH): | Medium |
| Довжина/Габарити: | Довжина — 138 мм. ВН - 12 мм |
| Діаметр кілець/Посадкове місце: | 30 мм |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Henneberger |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 91301625-152 |
| Тип | Спеціальні кріплення |
| Додаткова інформація | ВН - 12 мм |
| Підходить для зброї | Blaser R8, Blaser R93, Blaser BBF 97, Blaser K95 |
| Посадкове місце кріплення | Blaser Saddle Mount |
| Розмір кріплення аксесуара | 30 мм |
| Розміри | Довжина — 138 мм |
| Фіксація на зброї | Швидкознімне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 650 ₴

