
Прут Ballistol для кал. 7 мм (.284). Робоча довжина 91 см. M5 M
1 300 ₴
- В наявності
- Код: 4290106
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прут для шомполу Ballistol.
Діаметр - 7 мм
Довжина - 91 см.
Внутрішня різьба - М5.
Характеристики
| Категорія: | Зброя та комплектуючі |
| Підкатегорія: | Чищення та догляд |
| Підкатегорія: | Шомполи |
| Артикул: | 23268 |
| Виробник: | Ballistol |
| Модель: | Прут шомпольний Ballistol |
| Калібр: | 7 мм (.284) |
| Використовувані матеріали: | карбон |
| Вид зброї: | Нарізна |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Різьба: | M5 M |
| Довжина загальна, см: | 93 |
| Довжина робочої частини, см: | 91 |
| Наявність обплетення: | Є |
| Група калібрів: | 7 мм (.284) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ballistol |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 23268 |
| Додаткова інформація | 7 мм (.284) |
| Мoдель. | Прут шомпольний Ballistol |
| Різьба | M5 M |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴

