
Мішень Алебарда паперова 22 LR + Airgun No 30
3,50 ₴
- В наявності
- Код: 34130224-228
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Економваріант — п'ять мішеней на одному аркуші. Призначені для стрільби з малокаліберного (22 LR) або пневматичної зброї.
Характеристики
| Категорія: | Зброя та комплектуючі |
| Подкатегория: | Стрілкові аксесуари |
| Подкатегория: | Мишени |
| Артикул: | 521 |
| Виробник: | Алебарда |
| Модель: | Універсальні мішені |
| Додаткова інформація: | Розмір яблука 6 см, розмір мішені 9 см, 5 мішеней на аркуші |
| Матеріал: | Папір |
| Країна виробник: | Україна |
| Розміри, ДхШхВ: | 10х50 см |
| Країна походження: | Україна |
| Тип сертификата: | Тир |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 521 |
| Додаткова інформація | Розмір яблука 6 см, розмір мішені 9 см, 5 мішеней на аркуші |
| Мoдель. | Універсальні мішені |
| Матеріал | Папір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3,50 ₴

