Кейси серії 400 – це високоякісні елегантні кейси за розумною ціною. Поверхня обтягнута шкірою Suprema, а куточки кейса ретельно оброблені провощеною желной ниткою для більшої міцності. М\\\'яка шкіряна ручка забезпечує зручність носіння. Кодові замки і вставки виготовлені з міді.
Внутрішня частина кейса обшита оксамитом, має відділення для приклада, ствола(ів) та аксесуарів, які надійно фіксуються страхувальними ременями.
Кейси серії 400 – це високоякісні елегантні кейси за розумною ціною. Поверхня обтягнута шкірою Suprema, а куточки кейса ретельно оброблені провощеного желной ниткою для більшої міцності. М\\\'яка шкіряна ручка забезпечує зручність носіння. Кодові замки і вставки виготовлені з міді.
Внутрішня частина кейса обшиті оксамитом, має відділення для приклада, ствола(ів) та аксесуарів, які надійно фіксуються страхувальними ременями.
Характеристики
| Категорія: | Зброя та комплектуючі |
| Підкатегорія: | Зберігання та транспортування |
| Підкатегорія: | Кейси |
| Артикул: | 400/C01 |
| Виробник: | Emmebi |
| Модель: | 400 |
| Колір: | Коричневий |
| Додаткова інформація: | Для рушниць загальною довжиною до 118 см |
| Калібр: | кал.12 |
| Кобури, чохли, кейси: | Кейси |
| Використовувані матеріали: | Штучна шкіра |
| Довжина, см: | 122 |
| Розміри, ДхШхВ: | 122x25x10 см |
| Країна походження: | Італія |
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Коричневий |
| Тип | Кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 400/C01 |
| У зібраному вигляді | Да |
| Внутрішні розміри, ДхШхВ | 120х19х3 см |
| Довжина зброї, см | 92 |
| Довжина чохла, см | 95 |
| Мoдель. | 400 |
| Зі встановленою оптикою | Немає |
- Ціна: 75 ₴











