SOG Aegis FX — версія популярного ножа Aegis з фіксованим клинком для активного відпочинку, бушкрафту та виконання тактичних завдань.
Повнохвостовий клинок виготовлений із суцільного шматка неіржавкої сталі марки 4116 Krupp, що пройшов кріогенне оброблення, що забезпечує ідеальне поєднання утримання крайки та довговічності з простотою обслуговування. Фінішне оброблення відрізняється залежно від модифікації: Black Stonewash або Stonewash.
Лита ручка виготовлена з GFN з особливою текстурою й має прогумовану вставку, яка покращує зчеплення з рукою. Виступ на торці колодки можна використовувати як отвір для темляка.
Ніж комплектується нейлоновими піхвами з регульованим кріпленням Universal Mounting System, яке надає безліч варіантів перенесення.
Характеристики
| Категорія: | Ножі та інструменти |
| Подкатегория: | Ножі з фіксованим клинком |
| Артикул: | SOG-17-41-02-41 |
| Виробник: | SOG |
| Модель: | Aegis FX |
| Довжина загальна, мм: | 224 |
| Цвет: | Forest Green |
| Ножі та холодна зброя: | Ножі з фіксованим клинком |
| Довжина клинка, мм: | 94 |
| Ножны: | Пластикові піхви з кріпленням |
| Товщина клинка, мм: | 3,5 |
| Твердість сталі, HRC: | 58-60 |
| Країна виробник: | Китай |
| Тип різальної крайки: | Звичайна крайка |
| Тип ножа: | НОЖ ХОЗБЫТ |
| Країна походження: | США |
| Обробка клинка/Покриття: | Black Stonewash |
| Маса, г: | 133 |
| Марка стали/Материал клинка: | 4116 Krupp |
| Матеріал накладки/ручки: | Гума, GRN |
| Дизайнер: | Інше |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOG |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Зелений |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 94 мм |
| Товщина леза | 3.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SOG-17-41-02-41 |
| Мoдель. | Aegis FX |
| Загальна довжина | 224 мм |
| Твердість леза | 58-60 |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Колір чохла/ніжний | Forest Green |
| Чохол/ножини | Пластикові піхви з кріпленням |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 800 ₴


