Ніж SOG Pentagon спочатку був розроблений як допоміжний ніж із фіксованим клинком для працівників правоохоронних органів і військовослужбовців, але знайшов своє застосування й серед прихильників активного відпочинку. Модель ідеально підходить для прихованого носіння.
Повнохвістовий двогострий клинок профілю Spear point виготовлений із неіржавкої порошкової сталі марки CPM S35VN, що пройшла кріогенне оброблення, що забезпечує ідеальне поєднання утримання крайки та довговічності з простотою обслуговування. Довжину на клинку зменшує загальна вага ножа, а фінішна обробка Black Stonewash приховує сліди експлуатації.
Знімні накладки на колодку виготовлені з текстурованого чіпкого склотекстоліту G-10. Ніж має отвір для темляка на колодці, а також комплектується піхвами з GRN з регульованим кріпленням Universal Mounting System, яке надає безліч варіантів перенесення.
Характеристики
| Категорія: | Ножі та інструменти |
| Подкатегория: | Ножі з фіксованим клинком |
| Артикул: | SOG-17-61-04-57 |
| Виробник: | SOG |
| Модель: | Pentagon |
| Довжина загальна, мм: | 191 |
| Цвет: | FDE |
| Ножі та холодна зброя: | Ножі з фіксованим клинком |
| Довжина клинка, мм: | 87 |
| Ножны: | Є |
| Товщина клинка, мм: | 4,5 |
| Твердість сталі, HRC: | 59-63 |
| Країна виробник: | Тайвань |
| Тип різальної крайки: | Звичайна крайка |
| Тип ножа: | НОЖ ХОЗБЫТ |
| Країна походження: | США |
| Обробка клинка/Покриття: | BSW (Black Stonewash) |
| Маса, г: | 111 |
| Марка стали/Материал клинка: | S35VN |
| Матеріал накладки/ручки: | G-10 |
| Дизайнер: | Інше |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SOG |
| Країна виробник | Тайвань |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 87 мм |
| Товщина леза | 4.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SOG-17-61-04-57 |
| Мoдель. | Pentagon |
| Загальна довжина | 191 мм |
| Твердість леза | 59-63 |
| Тип різальної крайки | Звичайна крайка |
| Колір чохла/ніжний | FDE |
| Чохол/ножини | Є |
- Ціна: 10 080 ₴


