Італійська компанія Negrini - лідер у виробництві пластикових кейсів для зберігання і перенесення зброї і патронів. Багаторічні традиції виготовлення кейсів і сучасне виробництво дозволило компанії досягти видатного якості.
Даний кейс можна застосовувати для перенесення і зберігання пістолетів і револьверів різного розміру.
Міцний пластик в поєднанні з високоякісним наповнювачем надійно захистить ваше зброю від ударів і подряпин.
Зовнішні розміри кейса: 24,5 x 16,5 x 5,3 см
Внутрішні розміри кейса: 23,5 x 15,3 x 5 см
Характеристики
| Товщина | 5 см |
| Ширина | 15,3 см |
| Країна виробник | Італія |
| Довжина, см | 23,5 см |
| Матеріал | пластик |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Negrini |
| Тип | Кейс |
| Матеріал | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 424 ₴





