Італійська компанія Negrini - лідер у виробництві пластикових кейсів для зберігання і перенесення зброї і патронів. Багаторічні традиції виготовлення кейсів і сучасне виробництво дозволило компанії досягти видатного якості.
Даний кейс можна застосовувати для перенесення і зберігання пістолетів і револьверів різного розміру.
Міцний пластик в поєднанні з високоякісним наповнювачем надійно захистить ваше зброю від ударів і подряпин.
Характеристики
| Товщина | 5 см |
| Ширина | 16 см |
| Країна виробник | Італія |
| Довжина, см | 24 см |
| Матеріал | пластик |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Negrini |
| Тип | Кейс |
| Матеріал | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 424 ₴




