
Кейс Negrini універсальний 117,5 x 29 x 12 (кодовий замок PushPull)
7 420 ₴
- В наявності
- Код: 6006398
Італійська компанія Negrini - лідер у виробництві пластикових кейсів для зберігання і перенесення зброї і патронів. Багаторічні традиції виготовлення кейсів і сучасне виробництво дозволило компанії досягти видатного якості.
Даний кейс можна застосовувати для перенесення напівавтоматичної зброї в розібраному стані, двостволок в розібраному стані і карабінів відповідної довжини.
Міцний пластик в поєднанні з високоякісним наповнювачем надійно захистить вашу зброю від ударів і подряпин.
Замки Push Pull зручні у використанні і досить складні для відкриття, що дозволить захистити вміст кейса від дітей. У цій моделі для додаткового захисту використані кодові замки.
Петлі всіх кейсів Negrini виготовлені зі сталі, що також підвищує термін експлуатації виробу.
Зовнішні розміри кейса: 119 x 35 x 14,2 см
Внутрішні розміри кейса: 117,5 x 29 x 12 см
Характеристики
| Товщина | 12 см |
| Ширина | 29,2 см |
| Вага, кг | 4,8 кг |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Італія |
| Довжина, см | 117,5 см |
| Матеріал | пластик |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Negrini |
| Тип | Кейс |
| Матеріал | Пластик |
- Ціна: 7 420 ₴




