Футляр для нарізної зброї з оптичним прицілом СБ-7ан зі збільшеним об'ємом під приціл нічного бачення оснащений ручкою для зручного транспортування і ремнем через плече. Краї матеріалу укріплені і захищені додатковим швом. Має 3-шарову конструкцію.
Догляд за виробом: ручна чистка за допомогою вологої ганчірки і щітки.
Матеріали: водовідштовхувальний поліестер, пінополіетилен, поліпропілен.
Характеристики
| Висота | 24 см |
| Ширина | 10 см |
| Колір | Темно-зелений |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина, см | 120 см |
| Матеріал | поліестер |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Acropolis |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴




