Кільця Vector Optics 25.4 мм високі на ластівчин хвіст
315 ₴
- В наявності
- Код: 5003650
Кільця Vector Optics 25.4 мм високі на ластівчин хвістВ наявності
315 ₴
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міцні кільця для кріплення оптичних прицілів діаметром центральної трубки 25,4 мм виготовлені на ЧПУ з алюмінієвого сплаву 6063-T6, призначені для легкої та швидкої установки на 11-міліметрову рейку типу «ластівчин хвіст». Кільця мають високий профіль висоти – 33,4 мм висота від основи до центральної осі кілець. Кільця розроблені для використання на вогнепальній та пневматичній зброї. Кожне кільце має 4 гвинти для закріплення оптичного прицілу. В комплект входить Torx ключ Т10.
Характеристики
| Висота | 33 мм |
| Кріплення | Ластівчин хвіст |
| Вага, г | 103 |
| Колір | Чорний / Матовий |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 25.4 мм |
| Довжина, см | 21 мм |
| Матеріал | Алюминий 6063-T6 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vector Optics |
Інформація для замовлення
- Ціна: 315 ₴

