
Чохол для карабінів LEUPOLD Rendezvous 92 см
11 250 ₴
- В наявності
- Код: 5003693
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія Rendezvous, розроблена як сучасний варіант класичних жорстких чохлів, має напівжорсткі нижні частини з EVA, які забезпечують ідеальний баланс між вагою та захистом.
Чохол для карабінів Rendezvous із напівжорсткою нижньою частиною EVA забезпечує надійний захист без шкоди для портативності. Його нейлон 900D відштовхує вологу, а м’яка внутрішня підкладка з петельками захистить ваше спорядження навіть під час тривалих подорожей по пересіченій місцевості. У верхній частині чохла є посилена ручка для зручного завантаження, а панель MOLLE на передній панелі пропонує безліч точок кріплення для легких аксесуарів.
Характеристики
| Висота | 11 см |
| Ширина | 29 см |
| Вага, кг | 2,2 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина, см | 92 см |
| Матеріал | Нейлон (900D) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leupold |
| Матеріал | Нейлон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 250 ₴






