
Чохол для карабінів LEUPOLD Rendezvous 127 см
12 555 ₴
- В наявності
- Код: 5003694
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія Rendezvous, розроблена як сучасний варіант класичних жорстких чохлів, має напівжорсткі нижні частини з EVA, які забезпечують ідеальний баланс між вагою та захистом.
Чохол для карабінів Rendezvous довжиною 127 см завдяки напівжорсткій нижній частині EVA забезпечує надійний захист без шкоди для портативності. Його нейлон 900D відштовхує вологу, а м’яка внутрішня підкладка з петельками захистить ваше спорядження навіть під час тривалих подорожей по пересіченій місцевості. У верхній частині чохла є посилена ручка для зручного транспортування у руці, а панель MOLLE на передній частині пропонує безліч точок кріплення для легких аксесуарів. Чохол Rendezvous вже став невід'ємною частиною спорядження PRS-стрільців.
Характеристики
| Висота | 10 см |
| Ширина | 30,5 см |
| Вага, кг | 3,1 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина, см | 127 см |
| Матеріал | Нейлон (900D) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leupold |
| Матеріал | Нейлон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 555 ₴





