
Скаббард Shaptala 181-2 з кишенями для помпового ружья. Довжина - 80 см. Хаки
2 880 ₴
- В наявності
- Код: 13162388-228
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скаббард Shaptala являє собою тактичний чохол для транспортування помпової рушниці з можливістю швидкого доступу до зброї.
Для зручності скаббард оснащено наплічним ременем та рюкзачними лямками, а також ручкою, що дозволяє нести його у трьох різних положеннях.
Усередині скаббард посилено поролоном та жорстким пластиком. Залежно від моделі, зовні скаббард може бути оснащений системою кріплення M.O.L.L.E. або мати два додаткові кармани.
Характеристики
| Категорія: | Зброя та комплектуючі |
| Підкатегорія: | Зберігання та транспортування |
| Підкатегорія: | Патронташ і фіксатори патронів |
| Артикул: | 181-2 |
| Виробник: | Shaptala |
| Модель: | Скаббард для помпової рушниці |
| Колір: | Хакі |
| Додаткова інформація: | Для помпової рушниці зі стволом 51 см |
| Матеріал: | Нейлон |
| Країна виробник: | Україна |
| Внутрішні розміри, Д х Ш х В: | 78х13х6 см |
| Країна походження: | Україна |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shaptala |
| Матеріал | Нейлон |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Чохол |
| Колір | Хакі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари (збройливі) | Погонні ремені |
| Артикул | 181-2 |
| Додаткова інформація | Для помпової рушниці зі дулом 51 см |
| Мoдель. | Скабард ля помпової рушниці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 880 ₴

