
Скаббард Shaptala 182-1 з MOLLE для помпової рушниці. Довжина — 80 см. Чорний
2 504 ₴
- В наявності
- Код: 13162344-228
+380 (97) 010-10-18
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скабард Shaptala являє собою тактичний чохол для транспортування помпової рушниці з можливістю швидкого доступу до зброї.
Для зручності скаббард обладнаний ременем через плече та рюкзачні лямки, а також ручкою, що дає змогу нести його в трьох різних положеннях.
Усередині скабард посилений піною та жорстким пластиком. Залежно від моделі, зовні скаббард може бути обладнаний системою кріплення M.O.L.L.E. або ж мати дві додаткові кишені.
Характеристики
| Категорія: | Зброя та комплектуючі |
| Подкатегория: | Зберігання та транспортування |
| Подкатегория: | Патронташі та фіксатори патронів |
| Артикул: | 182-1 |
| Виробник: | Shaptala |
| Модель: | Скабард ля помпової рушниці |
| Цвет: | Чорний |
| Додаткова інформація: | Для помпової рушниці зі дулом 51 см |
| Матеріал: | Нейлон |
| Країна виробник: | Україна |
| Внутрішні розміри, Д х Ш х В: | 78х13х6 см |
| Країна походження: | Україна |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shaptala |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Нейлон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари (збройливі) | Погонні ремені |
| Артикул | 182-1 |
| Додаткова інформація | Для помпової рушниці зі дулом 51 см |
| Мoдель. | Скабард ля помпової рушниці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 504 ₴

