Конструкція із трьох дуг тримісного намету Easy Camp Galaxy 300 Rustic Green (120390) дозволяє Вам стояти всередині на повний зріст. Просторе спальне місце зі знімною перегородкою і великий житловий простір припаде до вподоби парам, друзям та молодим сім'ям. Регульовані фронтальні вентиляційні вікна у поєднанні з великою вентиляційною панеллю у задній частині намету забезпечують постійну циркуляцію повітря. Внутрішній намет має D-подібні двері та зручну точку підвісу для ліхтаря. Намет тримісний Easy Camp Galaxy 300 Rustic Green (120390) - чудова пропозиція для тих, хто шукає комфортний відпочинок на природі.
Особливості:
- Hydrostatic Head 2000 mm - тканина намету має поліуретанове покриття, яке забезпечує водонепроникність 2000 мм вод. ст.
- Всі шви герметизуються термостійкою стрічкою для запобігання потраплянню води.
- Тканина намету не горить, а повільно плавиться в разі прямого контакту з вогнем.
- Дуги зі скловолокна забезпечують стійкість намету.
- Висота всередині становить 170 см, дозволяючи дорослій людині стояти на повний зріст.
- Затемнені стіни і стеля внутрішнього намету зменшують проникнення світла, що сприяє гарному сну.
- Точка кріплення для кемпінгового ліхтаря.
- Комфортна спальня розрахована на трьох осіб.
- Кишені у внутрішньому наметі дозволяють зберігати предмети першої необхідності.
- Великий тамбур зі знімною підлогою.
- Дві вхідні двері для зручного доступу.
- Органайзер для зберігання необхідних речей.
- Двері можна використовувати як навіс.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Призначення | Кемпінгові |
| Форма | Тунель |
| Вага | |
| Вага | 6.6 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 170 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5709388110442 |
| Артикул | 928901 |
| Внутрішній намет | Breathable 100% polyester (дихаючий поліестер) |
| Водонепроникність | 2000 мм вод. ст. |
| Габарити | 350 х 230 х 170 см |
| Габарити упаковки | 63 х 24 х 24 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Зовнішній тент | 180T polyester PU coated, fire retardant, 100% polyester (поліестер із поліуретановим покриттям, вогнестійкий) |
| Каркас | Дуги зі скловолокна Ø9,5 мм |
| Колір | Rustic Green |
| Комплектація | Внутрішній намет, зовнішній тент, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, сумка-чохол |
| Конструкція | Двошарові |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Країна-виробник товару | Бангладеш |
| Місткість | Тримісні |
| Підлога | 100% polyethylene (поліетилен) |
| Сезон | Трисезонні |
| Статус товару БН_НАЛ | БГ |
| Тип | Намети |
| Паковання | Сумка-чохол |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 440 ₴






